VYZKOUŠEJ SI WILCOM 14 DNÍ ZDARMA

 
 
 vyšívací software profesionálů i začátečníků
 

PRODEJ ++ ŠKOLENÍ ++ PORADENSTVÍ
WILCOM a CorelDRAW® Graphics Suite v jednom integrovaném softwaru

WILCOM® díky exkluzivní spolupráci se společností Corel přináší kombinaci vyšívacího prostředí s CorelDRAW® Graphics Suite integrovaného přímo ve WILCOM®. Toto spojení otevírá široké možnosti na poli kombinace tisku a výšivky a použití již hotových vektorově zpracovaných designů.

 
Zeptejte se svého stroje jak chutná WILCOM®
 
ŠKOLENÍ TVORBY VÝŠIVEK V PROSTŘEDÍ WILCOM
Základní zásady a parametry
Praktické používání pokročilých nástrojů WILCOM
Efektivní využití funkcí
Přizpůsobování vlastnostem materiálů
Stehová a produkční optimalizace

EmbroideryStudio e4 Designing

Wilcom EmbroideryStudio© Designing je profesionální řešení vyšívacího software pro tvorbu dekorativních designů pro vyšívací firmy. Je využíván světovými módními značkami, v reklamním průmyslu a v textilní výrobě vůbec. Je považován za špičku ve vyšívacím software pro efektivní a rychlou tvorbu kvalitní výšivky.

 

 

 
 

 
 
 

EmbroideryStudio e4 Decorating

Wilcom EmbroideryStudio© Decorating je ideálním řešením pro začátečníky ve vyšívání a skvělým nástrojem pro odvětví digitálního tisku a sítotisku. Díky osvědčeným vlastnostem a funkcím WILCOM© s kombinací CorelDRAW® Graphics Suite 2020 dává široké možnosti pro vstup tiskařského odvětví na pole vyšívání. Jeho kreativitu ocení i grafická studia nezabývající se přímo výrobou. Rozšiřuje možnosti ucelených grafických návrhů a kompletních grafických manuálů.

 

 
EmbroideryStudio e4 Editing
EmbroideryStudio e4 Lettering
EmbroideryStudio Elements
TrueSizer Pro
TrueSizer Desktop
TrueSizer Web